Naše služby

Jak bude probíhat prodej Vaší nemovitosti?

Zakládáme si na perfektní prezentaci prodávaných nemovitostí, o čemž se můžete sami přesvědčit v záložce nemovitosti. Víme, jaký je recept na úspěch. Díky ověřenému postupu dokážeme prodat Vaši nemovitost za co možná nejvyšší cenu a samozřejmě i ve velmi krátkém časovém úseku.

Služby zahrnuté v rámci realitních služeb při prodeji nemovitosti

Marketing

Denní činnosti

Právní služby

Poprodejní servis

Může se zdát, že prodej nemovitosti je lehkou záležitostí. Jednoduše si určíte prodejní cenu, za kterou chcete svou nemovitost prodat, zadáte inzerát a za několik týdnů máte peníze na účtě. Realita je bohužel jiná.

Někdy může proběhnout prodej nemovitosti hladce, jindy může být ale velmi komplikovaný a zároveň i riskantní. Pokud nejste obchodníkem a s prodejem nemovitostí nemáte žádné zkušenosti, je lepší využít služeb profesionálů, tedy realitních kanceláří. Kvalitní realitní kancelář poskytuje veškeré služby od stanovení a doporučení tržní ceny nemovitosti přes právní servis až po vyřízení a podání daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí.

 

Proč spolupracovat s realitní kanceláří?

Spolupráce s realitní kanceláří vám přinese mnoho výhod. Nejenže vám ušetří čas, energii a finance, ale navíc máte jistotu, že vaše nemovitost bude prodána za nejlepší možnou cenu. Správný realitní makléř umí však nejen vyjednávat, ale také ukázat a popsat stav nemovitosti, která odpovídá skutečnosti. Zároveň máte zajištěnou vyšší bezpečnost při sjednávání obchodu a podpisu smlouvy. 

Výhody spolupráce s realitní kanceláří:

Chci prodat

ozveme se Vám do 24hod

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.